Unia Europejska | Polski English Русский Magyar

Salag

Pytania do fachowców

Zadaj pytanie fachowcom

Nie znalazłeś odpowiedzi? Kliknij i wypełnij formularz. Nasi fachowcy rzetelnie, szybko i sprawnie odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

ZADAJ PYTANIE

Poznaj naszych fachowców

Kierownik ds. produkcji pomoże Państwu w doborze produktu pod kątem kompozycji kolorystycznej i najnowszych trendów we wzornictwie.

Jeśli macie Państwo problem z naszym produktem, sposobem jego montażu bądź szukacie specyficznego rozwiązania - jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Nawet w firmie Salag pomimo wielopoziomowego systemu kontroli jakości zdarzają się reklamacje. Ale my od nich nie uciekamy. Pomożemy Państwu przejść przez ten proces w możliwie najwygodniejszy sposób.

Czym najlepiej docinać...

Czym najlepiej docinać listwy przypodłogowe? »

Jak zamontować listwę progową?

Nie do końca rozumiem, jak zamontować listwę progowa z kolkami szybkiego montażu. Mam po prostu włożyć listwę z kolkami i potem wbić je uderzając w listwę młotkiem? »

Separacja przewodów w listwie

Dlaczego to jest takie ważne? Zastanawiam się nad zakupem innych listew niż Państwa ale tam jest jedna komora na przewody. Nie znam się na tym więc proszę o odpowiedź. »

Listwy do glazury i terakoty: Profil narożny zewnętrzny, Profil narożny wewnętrzny, Profil kątowy zewnętrzny, Profil narożny „L” , Profil dylatacyjny, Profil „Listello”, Uszczelniający profil napłytkowy, Owalny profil wannowy, Profil wannowy, Profil wannowy podpłytkowy, Taśma uszczelniająca, Krzyżyki dystansowe Klinki, Profil aluminiowy LISTELLO, Profil aluminiowy LISTELLO, Profil T do łuków, Profil narożny do łuków L , Profil narożny L, Profil wykończeniowy, Profil kwadratowy wykończeniowy, Profil zewnętrzny owalny, Profil wewnętrzny, Profil najazdowy ukośny, Profil okapowy, Profil T wąski, Profil T szeroki

Listwy i akcesoria ogólnobudowlane: Opaska drzwiowa, Ćwierćwałek/Cokoły wykończeniowe, Kątownik PCV, Profil do suchego tynku, Profil do suchego tynku z siatką, Profil do suchego tynku gięty, Profil do suchego tynku zakończeniowy, Profil do tynku uniwersalny, Dystans do cegły klinkierowej/listwa dystansowa do klinkieru

Profile meblowe: Obrzeża meblowe ABS, Profile przyblatowe LP4, Profile przyblatowe LP5, Profile przyblatowe, Profile przyblatowe 37 mm, Uszczelka uniwersalna, Listwa cokołowa, Cokoły meblowe, Profil „H”, Profil meblowy, Profile do blatów kuchennych, Profil najazdowy do wycieraczek, System żaluzji meblowych, Podkładki filcowe, Listwa do maskowania przewodów

Listwy instalacyjne: Listwa instalacyjna IL6025, Listwa instalacyjna IL5017, Listwa instalacyjna IL3517, Listwa instalacyjna IL2012/IL2017

: Kompozytowe deski tarasowe

© 2021 Salag. Wszystkie prawa zastrzeżone.