O NAS

O NAS

Historia sukcesu

Historia sukcesu

1997

Wtedy rozpoczęliśmy naszą drogę do sukcesu.

Początki działalności firmy SALAG w Białymstoku.

1997

2000

Spod Białegostoku przenosimy się do Suwałk.

Otwieramy nową siedzibę w Suwałkach. Działamy i rozwijamy się tu do dzisiaj.

2000

2004/2005

Podwajamy obroty, zdobywamy medale

Listwa NG zostaje odznaczona medalem Eureka na targach innowacyjności i wynalazczości w Brukseli.

Listwa NG zostaje odznaczona medalem Concours Lepine na targach wynalazczości w Paryżu.

2004/2005

2006

Listwę przypodłogową NG56 produkujemy już w 16 kolorach.

Rozpoczynamy budowę zakładu i wdrożenie informatycznego systemu projektowania i produkcji.

2006

2007

Podwajamy Obroty z 2004 roku.

Zatrudniamy ponad 150 pracowników.

Produkujemy listwy progowe i schodowe Cirrus (11 kolorów w okleinie drewnopodobnej), progowe i schodowe Stratus (13 kolorów), przypodłogowe EC (6 kolorów), przyścienne (10 kolorów), kątowniki i listwy instalacyjne.

2007

2010

Do naszej oferty cały czas dołączamy kolejne nowości.

Nowe produkty: Listwa przypodłogowa NG56 (ponad 80  kolorów), listwy przyblatowe (30 kolorów), przypodłogowe NGF (ponad 20 kolorów), narożnik uniwersalny zewnętrzny w kolorystyce NG56, SG, NGF.

2010

2011/2012

Wdrażamy do produkcji profile i kątowniki antypoślizgowe wykonane z aluminium oraz profile i kątowniki antypoślizgowe wykonane z PCV.

2011/2012

2013/2016

Zaczęliśmy produkować deskę BERGDECK.

Produkujemy nowe produkty. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, stworzyliśmy produkt niepowtarzalny, o niezwykłych właściwościach. Powstała deska kompozytowa, która łączy w sobie najlepsze cechy drewna i PVC: BERGDECK i SALAG ECO.

Wdrażamy do produkcji listwę przypodłogową NG62.

2013/2016

2017/2018

Do naszej oferty włączamy listwę LIMA

Listwa przypodłogowa Lima – prosta w swej formie, a jednocześnie stanowiąca prawdziwą ozdobę wnętrza. Jest nośnikiem nowoczesnego designu i wzornictwa. 

LP4, LP5 – Elegancki, luksusowy design przyblatowych listew aluminiowych to propozycja dla tych, którzy lubią otaczać się pięknem i jakością. 

2017/2018

2019/2021

Produkujemy panele podłogowe i ścienne YUTRA

Do naszej oferty cały czas dodajemy nowe produkty i nowe kolekcje. Produkujemy panele podłogowe i ścienne YUTRA.

2019/2021

2022

Rozpoczynamy produkcję bezkonkurencyjnej listwy ALPHA

Jedna listwa – 3 sposoby montażu – na wkręty, na klej, bez narzędzi!

Nowa listwa przypodłogowa Alpha to nie tylko eleganckie wykończenie wnętrza. Tym, co ją wyróżnia, jest innowacyjny system montażu. Mocowanie listew przypodłogowych Alpha to opatentowane rozwiązanie oferujące najlepszy montaż listew przypodłogowych na rynku. Zapewnia ciągłe dociskanie profilu do ściany i podłogi, dzięki czemu nie ma możliwości powstania szczeliny. Elastyczny rdzeń, trwała powłoka i przestronna komora na przewody tworzą z Alphy listwę, która sprawdzi się w każdej sytuacji.

2022

Innowacje i technologia

DESIGN

Tutaj NAJWAŻNIEJSZA JEST WYOBRAŹNIA, która umożliwia odwzorowanie pomysłu w postaci geometrycznego modelu 3D. Do kontroli kolorów używamy spektrofotometrów. Właśnie tak możemy zachować IDEALNĄ POWTARZALNOŚĆ KOLORÓW.

COMPUTER AIDED MANUFACTURING

System, który integruje fazę projektowania i wytwarzania. Modelowane obiekty 3D przekładane są na instrukcje sterujące pozycją narzędzi, które wytwarzają elementy produktów. Wszystko jest sparametryzowane do centralnego sterowania. To ABSOLUTNA INNOWACJA

MIKROINŻYNIERIA

Technologia stosowana w narzędziowni, gdzie LICZY SIĘ PRECYZJA. Nóż wycina kształty z dokładnością do 2 µm. To mniej więcej tyle, ile mierzą najmniejsze, jednokomórkowe organizmy, widoczne tylko pod mikroskopem. 

HYBRYDOWE MATERIAŁY

Mają zastosowanie jako materiały konstrukcyjne naszych produktów, gdy potrzebujemy połączyć różne tworzywa w jedną całość, uzyskujemy materiały o UNIKALNYCH WŁAŚCIWOŚCIACH fizycznych. Niewielu producentów może się pochwalić taką technologią.

KONTROLA JAKOŚCI

Odbywa się w pomieszczeniu, gdzie nawet temperatura powietrza znajduje się pod stałą kontrolą. Skaner optyczny porównuje uzyskany kształt do tego, który założyliśmy. Czasem potrzebna jest druga próba, bo REZULTAT MUSI BYĆ PERFEKCYJNY.

Nagrody i patenty

Nasze produkty zostały wyróżnione medalem Eureka na targach wynalazczości w Brukseli, na międzynarodowych targach innowacyjności w Paryżu oraz wieloma innymi nagrodami. To dowody uznania i zarazem znaki jakości, które zobowiązują. Wiele naszych rozwiązań – innowacje wykorzystywane w produkcji, rozwiązania logistyczne, gotowe wyroby – to wynalazki chronione patentami obowiązującymi w Polsce i na świecie.

NAGRODY

PATENTY I CERTYFIKATY

Ludzie firmy SALAG

Wierzymy że sukces budują ludzie. W firmie Salag pracują kreatywni, wykwalifikowani inżynierowie, managerowie i pełni zaangażowania specjaliści. To ludzie z pasją, która nie pozwala spocząć na laurach, lecz wciąż podsuwa nowe pomysły i nowe rozwiązania.

Adam Galas

Założyciel firmy i Prezes Zarządu

Łukasz Jaroszewski

Dyrektor ds. badań i rozwoju

Współpraca

Oferujemy innowacyjne produkty – opatentowane, doceniane i chętnie kupowane, spełniające potrzeby zarówno profesjonalistów, jak i majsterkowiczów. Precyzyjna kontrola nad całym procesem produkcji i dystrybucji powoduje, że reklamacje naszych listew praktycznie się nie zdarzają. Zadbaliśmy również o sprawną logistykę i obsługę zamówień. Dysponujemy czterema własnymi magazynami na terenie kraju, mamy 12 regionalnych przedstawicieli handlowych i szerokie grono partnerów biznesowych. Używamy niezawodnego systemu CRM, co sprawia że każdego Klienta możemy traktować indywidualnie, dopasowując ofertę do Państwa bieżących potrzeb. Zapewniamy też optymalną pomoc przy doborze asortymentu oraz odpowiednie wsparcie marketingowe – szczegółowe materiały techniczne oraz atrakcyjne materiały reklamowe.

Nasi dotychczasowi odbiorcy cenią nas za przejrzyste i stabilne zasady współpracy. Jesteśmy przekonani, że wzajemna współpraca również dla Państwa będzie satysfakcjonująca pod wieloma względami. Jeśli chcą Państwo dołączyć do grona naszych partnerów handlowych, prosimy o kontakt. Z przyjemnością prześlemy próbki naszych produktów i odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy do współpracy.

tel. +48 87 565 42 22, fax +48 87 565 42 42
e-mail: biuro@salag.com

Aby ułatwić Państwu ekspozycję i sprzedaż naszych produktów, proponujemy szereg atrakcyjnych materiałów reklamowych. Dzięki temu wszystkie informacje o naszych produktach znajdą Państwo w zasięgu ręki, a Klienci z przyjemnością dokonają zakupu w Państwa punkcie sprzedaży.

Ulotka / Wzornik
20190531_121259AAA
Wzornik
AAAstojak
Wzornik stojący
Próbki deski tarasowej WPC

Kariera

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Firma Salag ciągle się rozwija. Powstają nowe miejsca pracy i stale mamy zapotrzebowanie na specjalistów różnych profesji. Jeśli chcesz dołączyć do zgranego i pełnego pasji zespołu, skorzystać z szansy pracy w przedsiębiorstwie nastawionym na ludzi - skontaktuj się z nami.

Tu nas znajdziesz