Fundusze EU | Polski English Русский Magyar

Salag

Współpraca

Szanowni Państwo,

Gorąco zachęcamy do współpracy z firmą Salag, gdzie oprócz korzystnych warunków handlowych mogą Państwo liczyć na kompletne wsparcie merytoryczne, logistyczne i marketingowe, oparte na naszej wiedzy i długoletnim doświadczeniu w działalności na rynku profili wykończeniowych.

Czytaj dalej

Wsparcie marketingowe

Aby ułatwić Państwu ekspozycję i sprzedaż naszych produktów, proponujemy szereg atrakcyjnych materiałów reklamowych. Dzięki temu wszystkie informacje o naszych produktach znajdą Państwo w zasięgu ręki, a Klienci z przyjemnością dokonają zakupu w Państwa punkcie sprzedaży.

Stojaki z monitorem LCD

Stojaki służą do wyeksponowania produktów Salag. Umożliwiają estetyczne i praktyczne ułożenie listew, zdecydowanie poprawiając ich sprzedaż.Monitory LCD prezentują filmy reklamowe Salag.

Katalog produktów SALAG

Katalog prezentuje pełny asortyment produktów Salag, umożliwia zapoznanie się z gamą produktów, ich dostępnością, kolorystyką oraz oznaczeniami

Makieta montażowa NG

Makieta umożliwia pokazanie Państwa klientom, w jaki sposób należy zamontować listwy Salag. Doskonale sprawdzają się one również do pokazania zalet systemu NG.

Certyfikaty

Certyfikat B na listwę EC

Certyfikat uprawnia do używania znaku bezpieczeństwa

Certyfikat B dla listew NG

Stowarzyszenie Elektryków Polskich potwierdza najwyższy standard bezpieczeństwa systemu NG.

Orzeczenie o niepalności listew przypodłogowych

Nasze listwy przypodłogowe spełniają również wymogi bezpieczeństwa odnośnie niepalności. Potwierdzają to specjaliści.

Atest higieniczny dla listew do glazury i przypodłogowych

Atest Państwowego Zakładu Higieny dla listew do glazury i terakoty oraz przypodłogowych daje możliwość stosowania ich w budynkach i pomieszczeniach o najwyższych wymogach higienicznych.

© 2018 Salag. Wszystkie prawa zastrzeżone.