Fundusze EU | Polski English Русский Magyar

Salag

Przedstawiciele handlowi

dolnośląski kujawsko-pomorski lubelski Łódzkie-świętokrzyskie śląski mazowiecki północno-wschodni Pomorskie zachodniopomorski

Salag Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

 

tel. +48 87 565 42 22
fax +48 87 565 42 42
help@salag.com

ul. Szafirowa 5
16-400 Suwałki
Polska / Poland

dział handlowy - biuro@salag.com
zamówienia - zamowienia@salag.com

Robert Kamiński
Dyrektor handlowy - dystrykt Polska wschodnia
tel.: +48 501 057 300
email: robert.kaminski@salag.com

Artur Kamiński
Menadżer produktu, sektor obrzeża meblowe - dystrykt cała Polska
tel.: +48 667 666 687
email: artur.kaminski@salag.com

Jakub Jankowski
Koordynator regionalny - dystrykt Polska zachodnia
tel.: +48 500 262 509
email: jakub.jankowski@salag.com
 

Artur Kamiński
Menadżer produktu, sektor obrzeża meblowe - dystrykt cała Polska
tel.: +48 667 666 687
email: artur.kaminski@salag.com

Przemysław Świercz
Przedstawiciel Handlowy
tel.: +48 516 141 278
e-mail: przemyslaw.swiercz@salag.com

Daniel Rosak
Przedstawiciel Handlowy

+48 727 010 105
e-mail: daniel.rosak@salag.com

Maciej Kondracki
Przedstawiciel Handlowy
tel.: +48 502 140 000
e-mail: maciej.kondracki@salag.com
 

Artur Drobczyński
Przedstawiciel Handlowy
tel.: +48 507 177 732
e-mail: artur.drobczynski@salag.com

Paweł Zemełka
Przedstawiciel Handlowy
tel.: +48 507 037 877
e-mail: pawel.zemelka@salag.com

Norbert Bacia
Przedstawiciel Handlowy
tel.: +48 516 141 198
e-mail: norbert.bacia@salag.com

Dawid Okulowski
Przedstawiciel Handlowy
tel. +48 510 145 904
e-mail: dawid.okulowski@salag.com

Piotr Lech
Przedstawiciel Handlowy
tel.: +48 516 141 158
e-mail: piotr.lech@salag.com
 

Krzysztof Wangryn
Przedstawiciel Handlowy
tel.: +48 782 020 209
e-mail: krzysztof.wangryn@salag.com

© 2017 Salag. Wszystkie prawa zastrzeżone.