Fundusze EU | Polski English Русский Magyar

Salag

Porady i rozwiązania

Produkty Salag to nie tylko najlepsze pełne innowacji i opatentowanych rozwiązań materiały wykończeniowe. To także idea wspierania Państwa w pracy z produktami, reagowania na Państwa potrzeby oraz problemy. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do zadawania pytań, wyrażania opinii i propozycje ciekawych rozwiązań z naszymi produktami.

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Zadzwoń +48 87 565 42 22 lub napisz help@salag.com

Już wkrótce uruchomimy również specjalną infolinię dla naszych klientów.

Poznaj naszych fachowców

Sylwia Milewska

Specjalista ds. produkcji pomoże Państwu w doborze produktu pod kątem kompozycji kolorystycznej i najnowszych trendów we wzornictwie.

Jeśli macie Państwo problem z naszym produktem, sposobem jego montażu bądź szukacie specyficznego rozwiązania - jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Jerzy Szlaużys

Nawet w firmie Salag pomimo wielopoziomowego systemu kontroli jakości zdarzają się reklamacje. Ale my od nich nie uciekamy. Pomożemy Państwu przejść przez ten proces w możliwie najwygodniejszy sposób.

Remont poszedł nad wyraz sprawnie. Dzięki zastosowaniu systemu NG mogłem wprowadzić się znacznie szybciej niż przypuszczałem!

Adam z Raciborza

Ciekawe rozwiązania

Produkty Salag zawierają wiele ciekawych rozwiązań. Dzięki nim możecie Państwo wykończyć swoje wymarzone mieszkanie lub dom, komfortowo i nowocześnie. Prezentujemy niektóre z nich abyście mogli się Państwo sami przekonać dlaczego warto postawić na naszą ofertę. Czekamy również na Państwa opinie i propozycje zastosowań produktów Salag.

Kołki do szybkiego montażu listew przypodłogowych - "Zenonki"

Konstrukcja kołków zapewnia trwałe i solidne mocowanie listwy przypodłogowej do ściany. Atutem jest łatwość i szybkość mocowania profili. Do montażu potrzebujemy jedynie wiertarki oraz wiertła o grubości 5 mm. Wystarczy przewiercić otwór przez listwę w ścianie, a następnie wcisnąć kołek i gotowe!

Krzywe ściany - to nie problem

Jeśli zaplanowaliście Państwo w Państwa pomieszczeniach łukowate ściany to pomyślcie również o ich estetycznym wykończeniu. Elastyczne listwy to także rozwiązanie w wypadku krzywych ścian.

Nieregularne kąty oraz ich estetyczne wykończenie

Coraz częściej w nowoczesnych wnętrzach kąt prosty jest wypierany przez nieregularny układ ścian. Firma Salag oferuje produkt idealny do takich rozwiązań.

Ukrywanie instalacji audio

Znacie Państwo ten problem? Kable głośnikowe rozciągnięte po pokoju? Instalacja kina domowego z pięcioma głośnikami to kilometry przewodów, o które się potykamy, które przeszkadzają w sprzątaniu. Idealne wnętrze bez nieestetycznych kabli - mamy na to sposób.

© 2018 Salag. Wszystkie prawa zastrzeżone.