Fundusze EU | Polski English Русский Magyar

Salag

2016

Lipiec  |   Grudzień

Działalność społeczna

Nagradzamy najlepszych!
12-04-2017

Kolejna, XI edycja konkursu „Pokaż swoje umiejętności, "Zawód to klucz do sukcesu" organizowana przez ZST w Suwałkach przy ul. Sejneńskiej pokazała możliwości młodych, utalentowanych ludzi. Niezwykle inspirującą postawę zaprezentowali uczniowie szkół technicznych, do których skierowany był konkurs. Ciekawe pomysły przeniesione  z kartki na rzeczywiste projekty, jakie można było obejrzeć w auli szkoły przyciągnęły wielu amatorów nowinek technologicznych,  przedsiębiorców i sponsorów.


Z racji wieloletniego angażowania się w życie szkoły naszej firmy , sprawowania patronatu nad jednym z kierunków w szkole: Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych nie mogliśmy pozostać obojętni. 

Po raz kolejny, z wielką przyjemnością wsparliśmy ten konkurs fundując 3 pierwsze główne nagrody.  Wierzymy, że nagradzanie zdolnych, nietuzinkowych ludzi, niesie wiarę w siebie i własne możliwości. Wierzymy także, że  potencjał przyszłych pokoleń przełoży się na rozwój przemysłu,  nowych technologii i wzrost poziomu edukacji w Polsce.

© 2018 Salag. Wszystkie prawa zastrzeżone.