Unia Europejska | Polski English Русский Magyar

Salag

Katalog produktów SALAG - Pobierz (31,4MB) | Druk zamówienia - Pobierz (2,7MB)

Listwy przypodłogowe

Listwa NG 70

Estetyczna i funkcjonalna jakość listwy NG70 idzie w parze z jakością wykonania. Hybrydowe materiały pozwalają na uzyskanie konstrukcji niezwykle trwałej, a zarazem elastycznej, co powoduje dokładne dopasowanie do nierówności ściany lub podłogi, nie pozostawiając żadnych szczelin. Do produkcji listwy użyto najlepszych, sprawdzonych rozwiązań. Dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii dekoracji, nadaliśmy naszym listwom wygląd najbardziej zbliżony do naturalnego drewna. Inni producenci nie mają w swojej ofercie tak dopracowanych wzorów. Zamów próbnik już dzisiaj i porównaj ze swoimi panelami.

Gdzie kupić?

Potrzebujesz porady?
Napisz lub zadzwoń:

87 565 42 22
kontakt@salag.com

Ciekawe rozwiązania

Krzywe ściany - to nie problem

Jeśli zaplanowaliście Państwo w Państwa pomieszczeniach łukowate ściany to pomyślcie również o ich... »

» Zobacz wszystkie rozwiązania

» Zobacz aktualności SALAG

Dostępne kolory

67 Dąb victoria

40 Heban madagaskar

38 Dąb dartford

37 Dąb alaska

31 Kamień jasny

28 Klon patyna

24 Wenge

19 Dąb stary

16 Dąb bagienny

08 Dąb ciemny

00 Biały

Komfort użytkowania

Podstawowym zadaniem listwy NG70 jest skuteczna ochrona styku podłogi ściany oraz ukrycie wszystkich kabli elektrycznych, telewizyjnych lub komputerowych. Duża ilość miejsca w komorach profilu zapewnia wygodne oddzielenie wszelkich używanych przewodów. Malowanie i tapetowanie odbywać się może bez konieczności odkręcania listew.

Więcej przestrzeni

Nowa listwa przypodłogowa NG70 charakteryzuje się wysokim profilem (70 mm), dzięki czemu tworzy wyraźny akcent dekoracyjny. Wyższy profil w połączeniu z naturalną kolorystyką, dopasowaną do większości paneli podłogowych występujących na rynku pozwala na uzyskanie harmonijnej kompozycji w dużych pomieszczeniach. NG70 jest idealna do wnętrz stylowych, wnętrz z dominantą klasycznych, wysmukłych form, ale także do mniejszych i nowoczesnych pomieszczeń, również biurowych - wszędzie tam, gdzie liczy się dbałość o najwyższą klasę wykończenia ściany i podłogi.

Główne zalety listew NG

  • Otwierasz, zamykasz i już Opatentowana konstrukcja pozwala na demontaż i powtórny montaż bez użycia narzędzi.
  • Duża ilość miejsca na przewody Pozwala na ułożenie największej ilości przewodów w sposób umożliwiający dokładanie i usuwanie przewodów w dowolnym momencie użytkowania.
  • Malowanie i tapetowanie bez odkręcania listew Dzięki otwartej górnej części, jak żadna inna listwa, pozwala na malowanie i tapetowanie, a następnie zamaskowanie górnego segmentu listwą maskującą.
  • Błyskawiczny montaż Listwa posiada nawiercone otwory, co skraca czas montażu i likwiduje problem wiórów zaśmiecających mieszkanie podczas remontu.
  • Separacja przewodów zasilania i sygnałowych Unikatowa konstrukcja umożliwia separację przewodów, co jest szczególną zaletą przy jednoczesnym prowadzeniu kabli zasilających prądu zmiennego (częstotliwość wprowadza zakłócenia) i przewodów antenowych, sygnałowych czy okablowania sieci komputerowych.
  • Praktycznie niewidoczne łączenie elementów Najnowsza technologia i najwyższa jakość produkcji listew sprawiają, że linia łączenia elementów jest praktycznie niewidoczna.
  • Specjalna dwuwarstwowa technologia Listwa oprócz farby jest dodatkowo pokrywana lakierem, co powoduje, że pokrycie jest jednolite i najbardziej zbliżone do powierzchni paneli,  dodatkowo zabezpiecza tworzywo i farby przed mechanicznymi uszkodzeniami i szkodliwym wpływem promieni UV na materiał (dłuższa żywotność listew).
  • Elastyczność listwy = idealne dopasowanie Dzięki zastosowaniu hybrydowego materiału, listwa idealnie dopasowuje się do nierówności ścian i podłogi.

 

Tu znajdą Państwo Sposób montażu listew NG

Logistyka Listew przypodłogowych NG70

SymbolNazwaDł.
[m] 
Wys.
[mm] 
Ilość
w op. 
Kolor
NG70xx listwa przypodłogowa PCV NG70 2,5 70 24 00-E5
NG7Wxx narożnik wewnętrzny NG70 - 70 25 00-E5
NG7Zxx narożnik zewnętrzny NG70 - 70 25 00-E5
NG7Lxx zaślepka lewa NG70 - 70 25 00-E5
NG7Pxx zaślepka prawa NG70 - 70 25 00-E5
NG7Exx łącznik NG70 - 70 25 00-E5
NG0Bxx puszka pod gniazdko elektryczne 0,09 158 1 01/02/03

xx oznacza numer koloru

Listwy do glazury i terakoty: Profil narożny zewnętrzny, Profil narożny wewnętrzny, Profil kątowy zewnętrzny, Profil narożny „L” , Profil dylatacyjny, Profil „Listello”, Uszczelniający profil napłytkowy, Owalny profil wannowy, Profil wannowy, Profil wannowy podpłytkowy, Taśma uszczelniająca, Krzyżyki dystansowe Klinki, Profil aluminiowy LISTELLO, Profil aluminiowy LISTELLO, Profil T do łuków, Profil narożny do łuków L , Profil narożny L, Profil wykończeniowy, Profil kwadratowy wykończeniowy, Profil zewnętrzny owalny, Profil wewnętrzny, Profil najazdowy ukośny, Profil okapowy, Profil T wąski, Profil T szeroki

Listwy i akcesoria ogólnobudowlane: Opaska drzwiowa, Ćwierćwałek/Cokoły wykończeniowe, Kątownik PCV, Profil do suchego tynku, Profil do suchego tynku z siatką, Profil do suchego tynku gięty, Profil do suchego tynku zakończeniowy, Profil do tynku uniwersalny, Dystans do cegły klinkierowej/listwa dystansowa do klinkieru

Profile meblowe: Obrzeża meblowe ABS, Profile przyblatowe LP4, Profile przyblatowe LP5, Profile przyblatowe, Profile przyblatowe 37 mm, Uszczelka uniwersalna, Listwa cokołowa, Cokoły meblowe, Profil „H”, Profil meblowy, Profile do blatów kuchennych, Profil najazdowy do wycieraczek, System żaluzji meblowych, Podkładki filcowe, Listwa do maskowania przewodów

Listwy instalacyjne: Listwa instalacyjna IL6025, Listwa instalacyjna IL5017, Listwa instalacyjna IL3517, Listwa instalacyjna IL2012/IL2017

: Kompozytowe deski tarasowe

© 2020 Salag. Wszystkie prawa zastrzeżone.